Kā izvēlēties Apeks Lokatoru

Apeks lokators jeb Apex Locator ir mūsdienās neaizstājama ierīce zobārstniecībā. Šī ierīce palīdz strādāt gan ātrāk gan daudz precīzāk. Šobrīd ir pieejami dažādi modeļi, bet kā zināt kuru izvēlēties?

Mēs iesakām pievērst uzmanību šiem jautājumiem.

Cik precīzus mērījumus nodrošina Apeks Lokators?

Šis ir pats svarīgākais jautājums. Jo kvalitatīvāka ierīce jo precīzāki būs rādījumi. Lielākā daļa šobrīd tirgū pieejamie apleks lokatori nodrošina 95% precizitāti. Pasaulē precīzākie apleks lokatori spēj nodrošināt līdz pat 97,71% precizitāti. Bet drošības pēc pievērsiet tam uzmanību, lai negadās iegādāties kādu vecās paaudzes modeli.

Vai ierīce spēj attēlot precīzus rādījumus jebkuros apstākļos?

Dažādās situācijās var būt gadījumi, kad zobu kanālā atrodas kādi preparāti vai asinis. Ir svarīgi noskaidrot vai izvēlētais apleks lokators spēj darboties arī šādos apstākļos.

Vai ierīcei ir automātiskā kalibrēšana un reālā laika datu attēlošana

Ierīces kurām ir automātiskā kalibrēšana parasti spēj nodrošināt precīzākus rādījumus. Papildus tam šīs ierīces precīzi attēlo rezultātus uzreiz.

Izmēram ir nozīmē

Ir jāsaprot kurā vietā ir paredzēts novietot apleks lokatoru. Mazāks apleks lokators aizņems mazāk vietas un tik ļoti netraucēs. Tos var viegli pārvietot lai būtu vieglāk piekļūt jebkurai mutes daļai. Vieni no pasaulē mazākajiem apleks lokatoriem ir iespējams pat uzvilkt pirkstā kā gredzenu, kas sniedz līdz šim neredzētu mobilitātes brīvību.

Baterijas vai akumulators?

Ierīce var darboties ar maināmām AA vai AAA tipa baterijām tomēr visbiežāk ir sastopami modeļi ar iebūvētiem vai izņemamiem akumulatoriem. Tos ir iespējams atkal uzlādēt un lietot (gluži kā mobilos telefonus)


Featured Posts
Posts Are Coming Soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square