Kādēļ ir svarīgi eļļot uzgaļus?

Uzgaļļiem eļļa ir kā asinis jums. Bez tām ilgi neiztiksiet.

Ar pareizu aprūpi, tīrīšanu un eļļošanu ir iespējams krietsni pagarināt uzgaļu dzīves ilgumu un novērst nevajadzīgus un dārgus remontus. Uzgaļus ir nepieciešams eļļot saskaņā ar ražotāju instrukcijām. Tās parasti ir uzrakstītas uz tā mazā papīrīša kuru parasti izmetam laukā tiklīdz esam izpakojuši jauno uzgali.

Kādēļ ir nepieciešams lasīt instrukciju? Jo katram uzgaļu ražotaja modelim var būt nepieciešams dažāds eļļošanas daudzums. Ja uzgaļi netiek pienācīgi eļļoti tie nespēs strādāt pilnvērtīgi un ātrāk “nodils”, tomēr nevajag arī pārcensties. Pārlieku daudz eļļas var izveidot lipīgu masu turbīnā, kas traucēs un galu galā pilnībā sabojāsuzgaļus. Pie tam pārmērīga eļļošana var kaitēt arī jūsu autoklāvam, kurā nonāks pārlieku daudz eļļas.

Lai izvairītos no šādiem nepatīkamiem atgadījumiem izlasiet lietošanas instrukciju. Vislabāk ir lietot eļļošanas iekārtas (ja vien ražotājs nav specifiski norādījis ka tādas lietot nedrīkst), vai arī izmantot šādu universālo adapteri visām eļļas pudelēm, kur katra uzņēmuma uzgaļiem ir savs speciāls uzgalis kurš vienmēr precīzi ievadīs tieši tik daudz eļļas cik nepieciešams.


Featured Posts
Posts Are Coming Soon
Stay tuned...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
No tags yet.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square