ZOBĀRSTU UN ASISTENTU KRĒSLI

60 GADI kopā ar profesionāļiem. (no 1958g.). EURODENT zobārstniecības iekārtas ir izstrādātas, lai saudzētu jūsu veselību un atvieglotu darbu. EURODENT iekārtas ir viegli kontrolēt un 60 gadu pieredze tirgū apliecina šo iekārtu uzticamību. Šīs zobārstniecības iekārtas ir pilnībā izstrādātas un ražotas Itālijā. 

VisIEM EURODENT zobārstu un asistentu krēsliem ir 2gadu garantija. Itāļi liek lielu uzsvaru tieši dizainam tādēļ kā viena no bezmaksas opcijām ir izvēlēties polsterējuma krāsu. (Kopā 25 dažādi krāsu toņi!)

EURODENT ir viens no visplašāk pazīstamajiem zīmoliem pasaulē kā arī viena no populārākajām stomatoloģiskajām iekārtām Latvijā. Aplūko jaunās paaudzes EURODENT zobārstniecības krēslus.

AJAX kompānija ir dibināta 1996g. Ķīnā. Uzņēmums specializējas medicīnas aprīkojuma ražošanā tai skaitā zobārstniecības iekārtas. AJAX eksportē savus produktus uz aptuveni 98 dažādām valstīm un reģioniem.

Uzņēmums ir pierādījis savu spēju ražot kvalitatīvus produktus, jo vairāki no lielākajiem Eiropas ražotājiem pasūta savus produktus vai tā daļas pie AJAX. Piemēram  plaši zināmās - FARO lampas.

AJAX uzņēmumam ir visi nepieciešamie sertifikāti, kas apliecina produktu atbilstību Eiropas Savienības standartiem.